Rozhovor pro Startovač.cz, soutěž a nové odměny

image02V pondělí 21. 10. 2013 jsme já (Samuel), Xyll a Flash dorazili mírně nervózní do studia v sídle společnosti Startovač.cz natočit rozhovor (nejen) o našem fanfilmu Star Trek: Chybějící příběhy – Skryté hry. Všechno nakonec proběhlo ve velmi přátelském duchu. V průběhu rozhovoru nás moderátoři Startovače mile překvapili soutěží o velmi pěknou cenu. Na výsledek našeho sezení se můžete podívat uvnitř článku, kde také naleznete informace o nových odměnách, jejichž koupí můžete podpořit náš právě vznikající fanfilm, a také o soutěži.

 

 

Rozhovor pro Startovač.cz

Nové odměny

Předně bychom chtěli poděkovat všem, kteří náš projekt již na Startovači podpořili, někteří dokonce vícekrát. Děkujeme! Speciální díky patří LULU DAX, která si koupila Velkého Naguse. DĚKUJEME! Vybráno je tak 137 % cílové částky (viz minulý článek).

A jaké že jsou ty nově přidané odměny?

Romulanský disruptor

romulan disruptorPo federačních phaserech použitých při natáčení se jen zaprášilo. Nyní máte jedinečnou šanci získat i zbraně „druhé strany“.

Romulanský disruptor použitý pro natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Poboční zbraň romulanských ozbrojených složek. Pro natáčení vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: „Made in Titan“. Materiál „smooth cast“ – a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Romulanský disruptor je něco, co se dá jen velice těžko sehnat a tyto jsou ověřené bojem.

Šéfinženýr

sefinzenyrOba Q a s nimi i role ve filmu jsou již také vyprodané, ale nyní Vám nabízíme jedinečnou možnost, stát se alespoň na jeden den asistentem hlavního kameramana. Součástí této odměny je několikahodinové osobní zaškolení filmování s DSLR (digitální zrcadlovka) a zvěčnění v titulcích filmu. Tato odměna je vhodná pro alespoň trochu technicky nadané příslušníky Flotily.

SMS

Novinkou serveru Startovač.cz je možnost přispět SMSkou. Stačí jen posat text START 643 na číslo 90211 v ČR a podpoříte náš projekt 100 Kč. Podmínky použití naleznete na Startovač.cz

Soutěž

Ten, kdo prostřednictvím Startovače přispěje v pořadí (počítá se od 27. 10. 2013), které nám na papírku napsané předal v rámci rozhovoru moderátor Martin, získá jako bonus kompletní originální 2. sezónu seriálu Star Trek: Voyager.

Máte-li nějaký nápad na odměnu, podělte se s námi v komentářích pod článkem a prosím, šiřte informace o nás mezi Vaše přátele, kamarády, známé…

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.