Novinky z natáčení

Pozvánka: České Star Trek fanfilmy – pocta Annie Štefánkové

Pojďte se s námi podívat na naše dva fanfilmy, 15letý Star Trek: Metrénský incident a jeho o 12 let mladšího bráchu Star Trek: Skryté hry. Zavzpomínáme na jejich režisérku Annie Štefánkovou a třeba se dozvíte i nějaké střípky, které jste dosud nevěděli.

Termín

 • 15. 10. 2022, 16:00

Místo

Program

 • 16:00 – Vstup do sálu
 • 16:15 – Vzpomínka na Annie
 • 16:30 – Star Trek: Metrénský incident
  Příběh posádky lodi USS Avatar, která se pod velením kapitána Talisy Ren odvážně pouští na záchrannou misi, kde ne všechno se odehrává podle plánů posádky (a někdy i scénáristů). Profesorka T'Prill byla z neznámého důvodu unesena až dosud nekonfliktními obyvateli planety Metrén. Jak posádka v čele s kapitánem zjišťuje, k jejímu vysvobození diplomacie stačit nebude.

 • 17:30 – Přestávka
 • 18:00 – Star Trek: Skryté hry
  Od incidentu na planetě Metrén uběhlo jen pár měsíců. Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Zatímco se kapitán vydává na zaslouženou dovolenou, posádka hvězdné lodi USS Avatar pomáhá s přípravou konference, které se účastní mimo jiných i nevyzpytatelní Romulané.

 • 19:15 – Diskuze a volná zábava

Událost na Facebooku

Fanfilm Star Trek: Skryté hry ke stažení

premiera download

Na této stránce naleznete náš fanfilm Star Trek: Skryté hry ke stažení. Film si můžete stáhnout ve třech velikostech.

Star Trek fanfilm Skryté hry ke stažení

720p – 0,9 GB 1080p – 3,6 GB 1080p HQ – 5,4 GB

 

- English subtitles included in video - Anglické titulky jsou součástí videa - 

Číst dál …Fanfilm Star Trek: Skryté hry ke stažení

Fanfilm Star Trek: Skryté hry míří online

premiera online squareV neděli 31. 5. 2020 ve 20:30 to bude přesně rok od premiéry dlouho očekávaného fanfilmu Star Trek: Skryté hry, druhého filmu od CZ Kontinuum Pictures. U této příležitosti připravili jeho tvůrci online premiéru. Vydejte se s námi v neděli ve 20:30 na YouTube a podívejte se, jak se odvíjely osudy lodi USS Avatar po incidentu na planetě Metrén. Píše rok 2372, Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Zatímco se kapitán vydává na zaslouženou dovolenou, posádka hvězdné lodi USS Avatar pomáhá s přípravou konference, které se účastní mimo jiných i nevyzpytatelní Romulané.

Číst dál …Fanfilm Star Trek: Skryté hry míří online

Metréňan v projektu Star Trek: Eskadra

Znáte spřátelený projekt Star Trek: Eskadra? Jestli ne, určitě se podívejte na jejich stránky. Mimo to, že jde o skvělý projekt, najdete v něm i zajímavý odkaz na náš první film - Metrénský incident. Taktický důstojník na jedné z lodí Hvězdné flotily je Metréňan. 
Eskadra je v současné době ve fázi postprodukce. Můžete se navnadit hned několika videi ze zákulisí i trailerem.
90605840 557552254967594 7989374842623229952 o X

Skryté hry na Comic-Conu v Praze

Tuto sobotu - 8.2.2020 - jste měli možnost zúčastnit se promítání na historicky prvním Comic-Conu v Praze. Film jsme promítali v originálním (českém) znění s anglickými titulky. Děkujeme všem, co se přišli podívat a měli jsme radost, že jsme potkali spoustu nových tváří. Comic-Conu i fanfilmům zdar!

Pevnost 01-2020

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.