Skryté hry na Startovači

startovacDnes jsme spustili projekt na stránkách Startovač.czJedná se o podpůrnou kampaň pro natáčení našeho fanfilmu Star Trek: Skryté hry, kterou se pokusíme pokrýt část dosavadních nákladů na produkci fanfilmu (masky, kostýmy, technika, rekvizity...). Natočili jsme krátké video, které si můžete spolu s několika odměnami prohlédnout uvnitř článku.

kadet-praporcikProjekt na Startovači poběží přesně 60 dní. Startovač umožní lidem, které náš projekt zaujal, přispět na jeho uskutečnění. Jako cílovou částku jsme vybrali krásné startrekové číslo: 47,047 korun. Pokud se cílová částka nevybere, všechny zaslané peníze budou vráceny zpět.

podporucik-ambasador

Když se rozhodnete naše natáčení podpořit, můžete si mimo našeho velkého díku vybrat i malou materiální odměnu. Připravili jsme odměny úzce spjaté přímo s naším fanfilmem a Star Trekem. Všichni, kdo na startovači přispějí na produkci fanfilmu Skryté hry, budou uvedeni na našich stránkách a v závěrečných titulcích filmu.

 

Podpořte nás na
startovac

 

 

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.