Druhý výsadek

Bůh ví co trikordér zaznamenal

V sobotu 31.8. vyrážíme na druhý výsadek do exterirérů. Tentokrát bereme na procházku i naši Dolly. Nejedná se o ovečku, ale o kamerový vozík a kolejničky. Vyrážíme brzy, abysme se vyhnuli domorodcům, kteří mají tendence po obědě vyrazit na procházky do našich natáčecích lokalit... 

 

Nejspíš způsobíme malé pozdvižení v místním McDonalds, když tam najednou místo Xyll sedí Trill a místo Invi vulkánka Sintel Tirin. Počasí nám přeje,a tak do tří hodin jedeme na plné obrátky. Musíme totiž stihnout kostýmovou zkoušku.

Po obědě nám natáčení zkomplikuje neplánovaná a hlavně hlučná návštěva kombajnu na sousedním poli. V půl třetí vyjíždíme zpět do centra Prahy, kde už netrpělivě čekají budoucí velvyslanci a jejich bodyguardi, aby si vyzkoušeli své nové ušité uniformy. Za ty patří velké dík Zaně a paní Mikšovské. 

Příprava u McDonaldsNaše natáčení velmi zajímá projíždějící domorodceNový mikrofon, přezdívaný tribl, v akci

 

 

 

Zephram a Tar-ara vyhlížejí zbytek výsadkuPrvní test dolly a kolejnic v terénuZbyněk, Rin, Karel a tribl v akci

 

 

 

Kombajn na neobydlené planetěDolly na výsadku

 

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios Inc. No infringment is intended by using or showing Star Trek related stuff on this page. This site is non-comercialy made by fans for fans.